HABERLER

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GRUP BAŞKAN VEKİLİ ERKAN AKÇAY GENEL MERKEZİMİZİ ZİYARET ETMİŞTİR

2018-04-25

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekilliği görevlerini başarıyla yürüten Erkan Akçay, Tarım-İş Sendikası Yönetim Kurulumuzu genel merkezimizde ziyaret etmiştir. Şube Başkanlarımızın da bulunduğu ziyarette çalışma hayatına dair güncel sorunlar istişare edilmiştir.
"Siyasi İktidarlardan ve İşverenden Bağımsız olma" ilkesi ile hareket eden sendikamızın, son günlerde karşı karşıya kaldığı saldırıların ve teşkilatlarımızda yaşadığımız sorunlarında dile getirildiği toplantıda, üyelerimizin dik duruşunu takdirle karşıladığını ifade eden Erkan Akçay, Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu tür operasyonlara izin vermeyeceklerini, her zaman Hak'tan ve adaletten yana olduklarını dile getirdi.
Yönetim Kurulumuzun ve Şube Başkanlarımızın mevsimlik işçisi üyelerimize kadro verilmesi yolundaki çalışmalarımıza destek talebine de olumlu yaklaşan vekilimize ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin sendikamıza ve işçilerimizin beklentilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.