HABERLER

ATP KOZA'DA İLK DÖNEM TOPLU İŞ SÖZLEŞMEMİZİ İMZALADIK

2021-09-22

Koza İpek Holding şirketlerinden ATP Koza Gıda Tarım Hayvancılık Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi işyerlerinde iki yıl süreyle yürürlükte kalacak olan ilk dönem işletme toplu iş sözleşmemizi imzaladık.
Koza Altın İşletmeleri firmasının yürütmekte olduğu sosyal sorumluluk projesi kapsamında doğan, bugün ise birçok satış noktasından tüketiciye ulaşan şirketin, işkolumuzda faaliyet gösteren işyerlerinde çalışan üyelerimiz ilk defa örgütlenerek toplu iş sözleşmesi düzenine kavuştu. İmzalanan toplu iş sözleşmesiyle çalışma düzenine getirilen hükümler dışında birçok mali ve sosyal hak ilk defa bu toplu iş sözleşmesiyle işyerlerinde uygulanmaya başlandı.
İlk dönem toplu iş sözleşmemiz, Koza Holding Genel Müdürlüğünde, İşveren adına Genel Müdür Cengiz BERKER, İnsan Kaynakları Müdürü Fatma TÜRKMEN ve Bordro ve Tahakkuk Müd. Yard. Sertaç BİLGİÇ; Sendikamız adına ise Genel Sekreter Receb KOCAPİÇAK, Ankara Şube Başkanı Sezaittin AKA ve Uzman Ramazan GÜRBÜZ'ün katılımıyla 22 Eylül 2021 tarihinde imzalandı.
Yeni toplu iş sözleşmemizin üyelerimiz ve teşkilatımız için hayırlı olmasını diliyoruz.