HABERLER

KAHRAMAN MEHMETÇİĞİMİZİN YANINDAYIZ!

2019-10-10

Şanlı Ordumuz, Suriye Milli ordusu ile Fırat'ın doğusunda yapılanmaya çalışan PKK/YPG/DEAŞ gibi terör örgütlerini bertaraf etmek ve bölgede barışı tesis etmek üzere Barış Pınarı Harekatı'nı başlatmış bulunmaktadır.
Küresel aktörler her ne kadar bu barış ve huzur harekâtını kasıtlı olarak bir Kürt-Türk çatışmasına döndürmek istese de, yüzyıllardır aynı topraklarda omuz omuza yaşadığımız kardeşlerimizle aramıza giremeyeceklerdir. Tüm dünyanın terör örgütü olarak kabul ettiği PKK terör örgütüne YPG/PYD/Kürt/Kürdistan isimleri altında aklama çalışmaları zaten niyetlerini açık etmektedir. Buradan şunun altını özellikle çizerek vurguluyoruz; "Etnik mezhebi ne olursa olsun, görüşü ne olursa olsun, bugün Türkiye tek yürek olarak teröristlere karşı operasyon yürüten Mehmetçiğimizin yanındadır." Her daimde yanında olacaktır.
Tarım-İş Sendikası olarak, nice kahramanlık destanları yazmış ve yazmaya devam edecek olan muzaffer ordumuzun ve milletimizin her daim yanında yer alacağız. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra olacak bütün harekatlarda/operasyonlarda Allah Kahraman Mehmetçiğimize muvaffakiyetler nasip etsin.
Dualarımız da, kalbimiz de her zaman sizlerle

Tarım-İş Sendikası
Yönetim Kurulu Adına
Genel Başkan
İlhami POLAT